f Gossip zagra w Jarocinie : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   17.00 - Wiadomości
        16:32:28 | piątek | 27.11.2020 | imieniny: Waleriana i Maksymiliana
 
Gossip zagra w Jarocinie : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-05-13 11:35

Gossip zagra w Jarocinie

Amerykańska formacja Gossip pierwszym potwierdzonym zespołem, który wystąpi na 30. "Jarocin Festiwal 2010" w Jarocinie. Impreza odbędzie się w połowie lipca.

"Zespół kierowany przez zjawiskową Beth Ditto, Gossip uświetni jubileuszowy festiwal" - poinformował Tomasz Waśko z poznańskiej Agencji Go Ahead - organizatora jarocińskich koncertów. Podkreślił, że tegoroczna impreza będzie z jednej strony hołdem złożonym dawnym festiwalom, a z drugiej - fascynującą prezentacją tego, co świeże i ważne na polskiej i zagranicznej scenie rockowej. Wystąpią artyści ważni dla historii Jarocina - zapowiedział Waśko.

Z okazji jubileuszu władze Jarocina planują wydanie rocznicowych albumów, książek, odnalezionych płyt z koncertami z lat 80. oraz zorganizowanie wielkiej wystawy o 30 edycjach imprezy.

Według jednego z organizatorów festiwalu Michała Wiraszko, festiwal rocznicowy wymaga "bardzo ambitnego podejścia". "Zaprezentujemy kilka ciekawych, niepowtarzalnych projektów, które przypieczętują nową erę festiwalu. Wystąpią gwiazdy" - obiecują organizatorzy.

(PAP), fot. Go AheadUWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: synek
Dnia: 2010-03-05 08:56:25 fajna laska, ta w środku
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net