f Rok Chopinowski także w Gnieźnie : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   15.45 - Obywatel Gzik donosi - felieton satyryczny
        15:12:26 | piątek | 27.11.2020 | imieniny: Waleriana i Maksymiliana
 
Rok Chopinowski także w Gnieźnie : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-05-13 11:35

Rok Chopinowski także w Gnieźnie

Uroczystym koncertem w gnieźnieńskim teatrze obchody Roku Chopinowskiego zostaną zainaugurowane w Gnieźnie. Z towarzyszeniem kameralnej orkiestry złożonej z uczniów tamtejszej średniej szkoły muzycznej wystąpią nauczyciele i absolwenci.

- W ciągu roku przygotujemy jeszcze około 20 koncertów. Chcemy w tych koncertach zaprezentować naszych lokalnych muzyków i zaproszonych gości. Będziemy zapraszali do nas przedszkola i szkoły, by podnieść poziom edukacji muzycznej w naszym mieście - wyjaśnia dyrektor szkoły Rafał Stańczak.

Średnia szkoła muzyczna w Gnieźnie kupiła ostatnio za 80 tys. zł wysokiej klasy fortepian, na którym będą mogli ćwiczyć także uczestnicy najbliższego konkursu chopinowskiego w Warszawie.


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj
www.kompu.net