f WRPO - szansa dla drogi nr 434 : Radiowe audycje Europejskie bejmy dla Wielkopolski : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   21.00 - Klasyka muzyczna
        20:14:26 | piątek | 18.09.2020 | imieniny: Ireny i Józefa
 
WRPO - szansa dla drogi nr 434 : Radiowe audycje Europejskie bejmy dla Wielkopolski : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2009-12-11 14:05

WRPO - szansa dla drogi nr 434

Wracamy do tematu, którym już się zajmowaliśmy. Chodzi o drogę nr 434, na odcinku Śrem - Dolsk - Krobia. To zaledwie 38,5 km, a aż 150 milionów złotych. W tej chwili drogą - jak mówią kierowcy - jeździ się koszmarnie.

Jest wąsko, a nawierzchnia woła o pomstę do nieba. W dodatku szosa wciąż jest niszczona kołami przejeżdżających TIR-ów.
Ta droga jest bardzo istotna dla transportu w regionie. Gdyby nie pomoc z WRPO - już wkrótce szlak ten byłby jednym z najniebezpieczniejszych w kraju.
Słuchaj teraz: (kliknij i chwilę poczekaj)

Europejskie bejmy dla Wielkopolski - odcinek 14: gdyby nie pieniądze z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego droga nr 434 stałaby się jednym z najniebezpieczniejszych szlaków komunikacyjnych w kraju:
 
Pobierz plik | Odtwórz plik:    

UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: Jan
Dnia: 2010-01-09 09:19:10 Glupie gadanie o przyrodzie . Spolecznosc z Zagorowa (dol. Warty k Konina ) chciali postawic wiatraki wzdluz Warty w ich gminie. wiatraki mialyby wytwarz. prad dla Calego Zagorowa i co ? NIC--nie dostali zgody od ekologow -( swir....w) .ktorym wiatraki przeszkadzaja ...a ktorzy buduja pzrejscia dla zabek--to kret... wo.... Smiesza Mnie te Europejskie bejmy dla Wielkopolski . Jak slysze reklamy o oszczedzaniu wody i pradu w gospodarstwach domowych to Mnie szlak trafia. (conajmniej).. Chce zainwestowac w ekologiczne ogrzewanie z udzialem kolektorow slonecznych i co. I NIC O. Brak kasy na te cele w wielkopolsce bo urzedasom nie chce sie wypelniac wnioskow do UE. W innych woj.( Opolskie , podlaskie, malopolskie , slaskie ) maja dofinansowanie na takie cele. Tam urzednikom chce sie pomagac ludziom i przyrodzie , a wielkopolanie moga sobie tylko pomazyc. . Nasz BOS to bank komercyjny sp. z .o. i musi zarobic , nie chce sie zajmowac dofinsowaniem. Maja kredyty na 3 % na termomodernizacje itp. , ale zeby spelnic ich wymagania trzeba miec 5 zyrantow lun musza miec hipoteke w wys. 300% wiecej . czas oczekiwanie na kredyt z BOS to pol roku....Pozdrawiam tych ktorzy pomagaja --nie pozdrawiam urzedasow........ Jan Kowalki Wlkp.
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net