f Nowy obiekt (nie tylko) dla leszczyńskich studentów : Radiowe audycje Europejskie bejmy dla Wielkopolski : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   17.00 - Wiadomości + pogoda
        16:35:42 | poniedziałek | 01.06.2020 | imieniny: Jakuba i Konrada
 
Nowy obiekt (nie tylko) dla leszczyńskich studentów : Radiowe audycje Europejskie bejmy dla Wielkopolski : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2009-11-30 12:30

Nowy obiekt (nie tylko) dla leszczyńskich studentów

Pieniędzy wciąż jest... za mało. Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny mógłby być znacznie większy. Ciekawych pomysłów, projektów, inicjatyw, nie brakuje. Tym razem zajmujemy się losem leszczyńskich studentów.

Budowa rozpocznie się już wkrótce. Za dwa lata odbędzie się tam inauguracja nowego roku akademickiego. Po wielu staraniach Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie zbuduje dzięki unijnym pieniądzom wielofunkcyjną aulę. Inwestycja stała się jednym z priorytetów samorządu Wielkopolski.

Inwestycja była niezbędna, bo na leszczyńskiej uczelni po prostu brakowało miejsca. Co ważne - nowa sala będzie służyła nie tylko studentom. W mieście w tej chwili nie ma nowoczesnej sali widowiskowej. Nowa aula będzie więc dobrym miejscem do organizowania na przykład koncertów.Słuchaj teraz: (kliknij i chwilę poczekaj)

Europejskie bejmy dla Wielkopolski - odcinek 13: nowa sala budowana przez Wyższą Szkołę Zawodową w Lesznie to nie tylko miejsce dla studentów. Będzie tam można organizować koncerty, spektakle teatralne i imprezy okolicznościowe:
 
Pobierz plik | Odtwórz plik:    

UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj
www.kompu.net