f Bez Internetu nie damy rady : Radiowe audycje Europejskie bejmy dla Wielkopolski : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   16.00 - Wiadomości + pogoda
        15:42:56 | poniedziałek | 01.06.2020 | imieniny: Jakuba i Konrada
 
Bez Internetu nie damy rady : Radiowe audycje Europejskie bejmy dla Wielkopolski : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2009-10-26 13:48

Bez Internetu nie damy rady

Innowacje mają być kluczowe dla naszego regionu. A skoro tak - trudno wyobrazić sobie rozwój Wielkopolski bez dostępu do Internetu. Właśnie tym zajmujemy się w kolejnym odcinku cyklu Europejskie Bejmy dla Wielkopolski.

Budowa Wielkopolskiej Sieci Szerokopasmowej to projekt kluczowy w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Chodzi o walkę z tzw. "wykluczeniem cyfrowym", czyli doprowadzenie do sytuacji w której jak największa część społeczeństwa miała swobodny dostęp do Internetu. W tej chwili w niektórych częściach województwa dostęp jest utrudniony - brakuje odpowiedniej infrastruktury. W ramach projektu budowane są łącza, z których będą mogli korzystać operatorzy dostarczający Internet do poszczególnych domów.Słuchaj teraz: (kliknij i chwilę poczekaj)

Europejskie bejmy dla Wielkopolski - odcinek 11: bez szerokopasmowego Internetu nie ma co marzyć o rozwoju Wielkopolski. I dlatego właśnie projekt budowy infrastruktury internetowej jest jednym z ważniejszych w ramach WRPO:
 
Pobierz plik | Odtwórz plik:    

UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj
www.kompu.net