f Bilet aglomeracyjny i karta w jednym - za unijne bejmy : Radiowe audycje Europejskie bejmy dla Wielkopolski : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   15.30 - Program popołudniowy - prowadzi Agnieszka Zdanowska
        15:15:26 | poniedziałek | 01.06.2020 | imieniny: Jakuba i Konrada
 
Bilet aglomeracyjny i karta w jednym - za unijne bejmy : Radiowe audycje Europejskie bejmy dla Wielkopolski : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2009-09-18 13:25

Bilet aglomeracyjny i karta w jednym - za unijne bejmy

Współczesny człowiek nie ma łatwego życia - kilka kart plastikowych, kilka numerów PIN i... jeszcze pieniądze na komunikację miejską w kieszeni. Większość tych zaprzątających nam głowę rzeczy rozwiąże PEKA.

To będzie prawdziwa rewolucja na miarę Europy. Dzięki niej Poznań i aglomeracja poznańska mają szansę stać się liderem w rozwiązaniach technologicznych dla mieszkańców.

PEKA - to specjalna plastikowa karta, dzięki której można korzystać z różnych usług. Dotąd mieliśmy do nich dostęp za pośrednictwem osobnych kart płatniczych, kart dostępu do instytucji, kart rabatowych etc - teraz wszystko mieścić się będzie na jednym niepozornym chipie. Co najważniejsze - kartą będzie można płacić za przejazdy komunikacją miejską.Słuchaj teraz: (kliknij i chwilę poczekaj)

Europejskie bejmy dla Wielkopolski - odcinek 8: nie mamy łatwego życia - kilka kart plastikowych, kilka numerów PIN i... pieniądze na komunikację miejską. Większość tych zaprzątających nam głowę rzeczy rozwiąże PEKA:
 
Pobierz plik | Odtwórz plik:    

UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj
www.kompu.net