f Unijne pieniądze dla Noteci - całe 25 milionów euro : Radiowe audycje Europejskie bejmy dla Wielkopolski : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   21.00 - Klasyka muzyczna
        20:12:45 | piątek | 18.09.2020 | imieniny: Ireny i Józefa
 
Unijne pieniądze dla Noteci - całe 25 milionów euro : Radiowe audycje Europejskie bejmy dla Wielkopolski : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2009-09-01 11:30

Unijne pieniądze dla Noteci - całe 25 milionów euro

Wybieramy się na północ Wielkopolski, by zorientować się jak tam korzysta się z unijnych pieniędzy. Postanowiliśmy zainteresować Państwa programem ochrony wód Noteci. Ta piękna rzeka na pewno zasługuje na to, by o nią dbać i by - z większym przekonaniem - pochwalić się nią światu.

Gminy leżące nad Notecią od wielu lat - jeszcze w okresie przedakcesyjnym - starały się dofinansowanie działań mających chronić wodę i dolinę Noteci. Aby działać skuteczniej - założyły nawet stowarzyszenie. Teraz mają do dyspozycji prawie 25 milionów euro, czyli ok. 100 milionów złotych. Te pieniądze zostaną wydane przede wszystkim na budowę i modernizacji kanalizacji w gminach.

(foto: Wiesława Pinkowska, Radio Merkury)


Słuchaj teraz: (kliknij i chwilę poczekaj)

Europejskie bejmy dla Wielkopolski - odcinek 7: wybieramy się na północ Wielkopolski, by zorientować się jak tam korzysta się z unijnych pieniędzy. Postanowiliśmy zainteresować Państwa programem ochrony wód Noteci:
 
Pobierz plik | Odtwórz plik:    

UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj
www.kompu.net