f Niezbędne wsparcie dla konińskiego szpitala - już jest : Radiowe audycje Europejskie bejmy dla Wielkopolski : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   21.00 - Klasyka muzyczna
        20:15:51 | piątek | 18.09.2020 | imieniny: Ireny i Józefa
 
Niezbędne wsparcie dla konińskiego szpitala - już jest : Radiowe audycje Europejskie bejmy dla Wielkopolski : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2009-07-28 14:54

Niezbędne wsparcie dla konińskiego szpitala - już jest

Kolej na szpital. Ta placówka ma co roku coraz więcej pacjentów. Gdyby nie finansowe wsparcie programu operacyjnego - nie byłoby najmniejszej szansy na rozwinięcie działalności. Chodzi o szpital w Koninie.

Wojewódzki Szpital Zespolony w Koninie na tle innych lecznic w Wielkopolsce jest liderem w pozyskiwaniu pieniędzy z zewnątrz. To właściwie konieczność, bo bez zastrzyku finansowego nie udałoby się wyposażyć budowanej od 27 lat (!) nowej siedziby szpitala.Słuchaj teraz: (kliknij i chwilę poczekaj)

Europejskie bejmy dla Wielkopolski - odcinek 6: dzięki wsparciu unijnych funduszy rozdzielanych w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, koniński szpital może sobie pozwolić na zakup najnowocześniejszych urządzeń medycznych:
 
Pobierz plik | Odtwórz plik:    

UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj
www.kompu.net