f Naszą gospodarkę wypromujemy za granicą : Radiowe audycje Europejskie bejmy dla Wielkopolski : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   16.00 - Wiadomości + pogoda
        15:53:17 | poniedziałek | 01.06.2020 | imieniny: Jakuba i Konrada
 
Naszą gospodarkę wypromujemy za granicą : Radiowe audycje Europejskie bejmy dla Wielkopolski : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2009-06-19 11:39

Naszą gospodarkę wypromujemy za granicą

Czas na promocję gospodarki. 3,5 miliona euro - tyle do 2013 roku ma do wydania Wielkopolska na promocję swojej gospodarki. Chodzi o to, by przyciągnąć zagranicznych inwestorów.

Brazylia, Indie i Kanada - to kraje, z którymi Wielkopolska chce gospodarczo współpracować. Promocja regionu dotyczy więc nie tylko państw europejskich. Chcemy pokazać, że jesteśmy nowoczesnym i innowacyjny regionem - tak mówią urzędnicy. Zależy nam przede wszystkim na inwestorach, którzy będą potrzebowali dobrze wykształconych pracowników - twierdzi jedna z urzędniczek Urzędu Marszałkowskiego.Słuchaj teraz: (kliknij i chwilę poczekaj)

Europejskie bejmy dla Wielkopolski - odcinek 4: dzięki środkom z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego będziemy mogli również promować za granicą naszą gospodarkę:
 
Pobierz plik | Odtwórz plik:    

UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: Włodek z Grunwaldu
Dnia: 2009-06-21 13:30:31 A może wystarczy sięgnąć bliżej? Włosi się budzą do lotu, gdyż lokalne warunki gospodarcze ich duszą. A północ Włoch, 7 tamtejszych województw - o czym w Polsce jeszcze mało kto wie - to 1/4 europejskiego potencjału gospodarczego.
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net