f Okolice gnieźnieńskiej Katedry będą piękniejsze : Radiowe audycje Europejskie bejmy dla Wielkopolski : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   17.00 - Wiadomości + pogoda
        16:33:26 | poniedziałek | 01.06.2020 | imieniny: Jakuba i Konrada
 
Okolice gnieźnieńskiej Katedry będą piękniejsze : Radiowe audycje Europejskie bejmy dla Wielkopolski : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2009-06-19 11:38

Okolice gnieźnieńskiej Katedry będą piękniejsze

To powinno ucieszyć tych, którym bliskie są wielkopolskie zabytki. Cofamy się głęboko w przeszłość, do początków Państwa Polskiego. Przenosimy się do gnieźnieńskiej Katedry.

To jeden z najcenniejszych zabytków historycznych w Polsce, ważne miejsce na Szlaku Piastowskim, zabytek klasy O, obiekt najczęściej odwiedzany przez odwiedzających miasto turystów. W najbliższych latach wypięknieje Wzgórze Lecha, na którym znajduje się świątynia. Inicjatywa uzyskała wsparcie z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.Słuchaj teraz: (kliknij i chwilę poczekaj)

Europejskie bejmy dla Wielkopolski - odcinek 3: mówimy o upiększaniu okolic gnieźnieńskiej Katedry. Prace możliwe są dzięki wsparciu WRPO:
 
Pobierz plik | Odtwórz plik:    

UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj
www.kompu.net