f Europejskie środki dla Ostrowa Tumskiego : Radiowe audycje Europejskie bejmy dla Wielkopolski : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   17.00 - Wiadomości + pogoda
        16:18:59 | poniedziałek | 01.06.2020 | imieniny: Jakuba i Konrada
 
Europejskie środki dla Ostrowa Tumskiego : Radiowe audycje Europejskie bejmy dla Wielkopolski : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2009-06-19 11:33

Europejskie środki dla Ostrowa Tumskiego

W kolejnej audycji naszego cyklu mówimy o konkretnym celu na który zostaną przeznaczone pieniądze z Regionalnego Programu Operacyjnego. Chodzi o Poznań, a konkretnie - o Ostrów Tumski.

Mówiliśmy już o rozmiarach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Przyszedł czas na konkrety.

W 2010 roku Ostrów Tumski zmieni się w wielki plac budowy. Dwa lata później zostanie tam otwarty Park Historyczny. Będzie się składał z muzeum interaktywnego (na którego budowę miasto stara się o unijną dotację) i rezerwat archeologiczny (na który taką dotację już dostało). Wszystko po to, by wreszcie wydostać z zapomnienia to miejsce i skutecznie uczyć historii polskiej państwowości.Słuchaj teraz: (kliknij i chwilę poczekaj)

Europejskie bejmy dla Wielkopolski - odcinek 2: mówimy o spektakularnym projekcie stworzenia Parku Historycznego na Ostrowie Tumskim:
 
Pobierz plik | Odtwórz plik:    

UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj
www.kompu.net