f O CZYM NIE ROZMAWIA SIĘ W MAŁŻEŃSTWIE? - słuchowisko : Radiowe audycje Słuchowiska w Radiu Merkury : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   15.30 - Program popołudniowy - prowadzi Agnieszka Zdanowska
        15:16:06 | poniedziałek | 01.06.2020 | imieniny: Jakuba i Konrada
 
O CZYM NIE ROZMAWIA SIĘ W MAŁŻEŃSTWIE? - słuchowisko : Radiowe audycje Słuchowiska w Radiu Merkury : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2009-03-26 10:21

O CZYM NIE ROZMAWIA SIĘ W MAŁŻEŃSTWIE? - słuchowisko

O czym nie rozmawia się w małżeństwie? Pytanie jest równocześnie tytułem komedii napisanej specjalnie dla radia przez Iwonę Ruszkowską-Pawłowicz. Jaka jest odpowiedź na pytanie zawarte w tytule? Rutyna!!!

To ona zabija związki małżeńskie!!! Przekonują o tym Daniela Popławska i Witold Dębicki, którzy świetnie zagrali związek z dłuuuugoletnim stażem. To druga część małżeńskiego tryptyku, do którego należą słuchowiska „Plaża” oraz „Światło”.

Słuchowisko realizowała dźwiękowo Irena Goszczyńska, a wyreżyserował Robert Mirzyński.


Słuchaj teraz: (kliknij i chwilę poczekaj)

O czym nie rozmawia się w małżeństwie? Pytanie jest równocześnie tytułem komedii napisanej specjalnie dla radia przez Iwonę Ruszkowską-Pawłowicz:
 
Pobierz plik | Odtwórz plik:    

UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: Janko
Dnia: 2010-03-11 11:49:36 przestancie juz z tymi uciemieznionymi kobietami . W Polsce nie ma dyskryminacji kobiet -to One same sobie to wymyslily by panowac wszedzie gdzie sie da . Jak uslyszalem w moim ulubionym Rradio ( RM ) w dn. 11.023.2010 r. Kazie Sztuke to mnie krew zalala. Ta baba jest stukn..ta i to mocna -Ona potrzebuje najpierw lekarza psychiatre potem dobrego chlopa ( tylko kto taka bedzie chcial --brrr) . Moje Panie w domu sa bardzo szcesliwe -tuylko te niby wyzwolone sa por...ne.... Noramalne kobiety tak sie nie zachowuja.....Jak Im cos sie nie podoba to niech wyjada na 1 miesiac do arabow..tam wskaza im miejsce gdzie moga byc ( w oborze i tp. ) .........Obudzcie sie Faceci bo te por....ne baby zrobia babiniec z Polski .................jan ko'
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net