Radio Merkury S.A.

www.radiomerkury.pldodano: 2010-06-17 14:12
Ethno Port - dużo dobrej muzyki

Koncert zespołu niepełnosprawnych muzyków z Konga, to główne wydarzenie pierwszego dnia poznańskiego festiwalu Ethno Port. Od dziś do soboty w Starym Korycie Warty wystąpi też wielu innych artystów łączących muzykę etniczna ze współczesnymi brzmieniami.


Na scenie trzydniowego festiwalu Ethno Port wystąpią artyści m.in. z Bułgarii, Chin, Finlandii, Konga, wyspiarskich Komorów i Rumunii. Każdego dnia zagra też wybrany zespół folkowy z Polski. Początek już w czwartek o godzinie 19.00 w Starym Korycie Warty.


Komentarze czytelników:

Dodał: Dobson
Dnia: 2019-03-27 10:42:24
Czy potrzebujesz finansowania osobistego i biznesowego lub inwestycyjnego, bez stresu i szybkiej zgody? Jeśli tak, skontaktuj się z nami już dziś, ponieważ obecnie oferujemy kredyty o doskonałej stopie procentowej na poziomie 3%. Nasze finanse są bezpieczne i bezpieczne. Szczęście naszych klientów jest naszą siłą. pożyczki w wysokości 5 000 € - 1 000 000 EUR USD i funty, dostępne teraz to pożyczki dla firm, osób prywatnych, domów, podróży i studentów itd. Więcej informacji na e-mail kontakt: dobsonquickloan@gmai l.comRadio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.