Radio Merkury S.A.

www.radiomerkury.pldodano: 2010-06-16 13:32
Od 1 lipca tramwaje i autobusy rzadziej

Od 1 lipca do 31 sierpnia w Poznaniu będzie obowi±zywać letni rozkład jazdy MPK. Zarz±d Transportu Miejskiego w przyszłym tygodniu poda jego szczegóły. Ale wiadomo, że autobusy i tramwaje, wzorem lat ubiegłych będ± pojawiać się na przystankach rzadziej - co 15 minut.

Wicedyrektor Rafał Kup¶ zaznacza, że ZTM dokładnie analizuje poprzednie, wakacyjne rozkłady jazdy. Bierze też pod uwagę planowane remonty np. na ulicy Pułaskiego. Na pewno nie zniknie dodatkowa linia 26 z trasy Szybkiego Tramwaju, a inne, które prowadz± do miejsc wypoczynkowych będ± nawet przedłużane.

Zdaniem Kupsia nie ma jednak powodów by, nie ograniczyć rozkładu jazdy na wakacje, ponieważ w ubiegłym roku, nawet w godzinach szczytów komunikacyjnych pojazdy nie były zatłoczone.


Komentarze czytelników:

Dodał: cu9ivuDnI
Dnia: 2014-08-10 02:25:49
Rf3żnice między ludźmi urodzonymi tego sgemao dnia, można na gruncie astrologi wytłumaczyć bardzo prosto. Rf3żnią się, te osoby, godziną urodzenia i miejscem. Te rf3znice są bardzo istotne.Inni są władcy ASC i MC , są w rf3znych domach, a więc zewnętrzna widoczna ekspresja ASC i cele życiowe MC, będą rf3żne. W przypadku Breivika, urodził się w Londynie, ale godzina urodzenia jest nieznana. Można co prawda, co jest żmudne, ułożyć sobie 12 horoskopf3w( na każdy acendent) i sprawdzać co najlepiej do niego pasuje, ale może to sprowadzić na manowce.Bo czy umieszczać ASC w w pierwszym stopniu znaku?A może piętnastym?Jeśli korzystamy z systemu domf3w nierf3wnych może to sprawić dodatkowe trudności.Sprawa bliźniąt jest jest też ciekawa.Zazwyczaj rf3znice(jeśli chodzi o godzinę urodzenia) są bardzo niewielkie.Jeśli te rf3żnice(minutowe)w urodzeniu nie spowodują w obu porf3wnywanych horoskopach jakiś wielkich rf3żnic, no to mamy praktycznie dwie identyczne kopie, tego sgemao osobnika. Ale i wtedy ich losy nie są takie same, choć zazwyczaj bardzo zbliżone.Dlaczego tak się dzieje?.Bo chyba taka jest natura rzeczy. Jeśli wyrzucimy na przykład dwie identyczne kulki, z identyczną siłą w tym samym kierunki, to tory ich lotu nigdy nie będą takie same! Zawsze będą się rf3żnić.Radio Merkury nie odpowiada za tre¶ć zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegaj±c sobie jednocze¶nie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.